Ampuria Tour

LİSANS NO : A- 4465

LİSANS NO : A- 4465

Ampuria Tour 1999 yılında Işıl Dirim Kavitaş ve Duygu Bosut tarafından kurulmuştur. Hızla büyüyen acentemiz Türkiye’nin her bölgesine hizmet verebilecek donanıma ulaşmıştır. Medeniyetler beşiği Anadolu’yu ; Karadeniz ve Yayla Turizmi’ni , Doğu Anadolu’yu, Güney Doğu Anadolu’yu, Kapadokya Bölgesini, Marmara ve Akdeniz’i ve tabiî ki Ege’yi dünya turizminde hak ettiği yere ulaştırmak için tutkuyla çalışmaktadır..

B 2 Belgeli son model otobüsleri, sektörün can damarı olan otelcilik ile başlayan turizm deneyimi, İngilizce-İtalyanca-Fransızca-İspanyolca-Yunanca-Macarca-Makedonca-Japonca-Çince kokartlı rehberleri ile hizmet vermektedir.

Ampuria Tour ofisi Eski Foça’da limanın tam karşısında, Ege Denizini seyreden bir noktadadır. Karşıdan el sallayan Midilli sakinleri ile adeta akrabadır. Doğal olarak, Midilli Turlarında ülkemizin önde gelen acentelerinden biri konumundadır..

Ampuria Tour dünyanın her tarafına turlar düzenlemekte ve konuklarına unutulmaz seyahatler vaat etmektedir. Pronto Tour Sistem ve Cruise Lines’ın yetkili acentesi olan şirketimiz vizeli ve vizesiz gemi seyahatlerinde en elverişli koşulları sunmaktadır.

Uçak biletleri ve otel rezervasyonlarına gelince; şirketimiz Pegasus Hava Yolları, Sky Airlines, Sun Express , Turyol un yetkili acentasıdır. İç ve dış hatlarda dilediğiniz havayolları ile sizleri güvenle uçurmakta, hiçbir aksaklık olmadan uçak bağlantıları ve ihtiyacınıza uygun otellerin rezervasyonlarını sağlamaktadır.

Deneyimli kadromuz ve bağlantılarımız ile kongre-seminer-bayi toplantıları için de hizmete hazır olduğumuzu belirtmeliyiz..

Saygılarımızla,

Atatürk Mahallesi, Ressam Avni Arbaş Sokak No 9-A Foça İzmir
Tel : 0 232 812 50 42Fax: 0 232 812 75 32

e-mail: ampuria@ampuriatour.com.tr
Web sitemiz: http://www.ampuriatour.com.tr